Halový turnaj neregistrovaných

10. března 2012

Dne 3. 3. 2012 se uskutečnil halový turnaj neregistrovaných v sálové kopané. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, která se utkala systémem každý s každým.

Na turnaji byla k vidění řada vypjatých a vyrovnaných utkání, což dokazuje, že o vítězi celého klání se rozhodovalo až v samotném závěru. V něm se utkala mužstva pořádajícího Ležáku „A“ a Bohemia Krčín. V případě remízy by se stal vítězem další tým s názvem GoodFellaz. Ležák „A“ však nezaváhal a celkem jednoznačně zvítězil 3:0 a tím vyhrál i celý turnaj.


Na druhém místě skončil o jediný bod GoodFellaz, který jako jediný sebral body vítěznému Ležáku „A“ a na třetím místě skončila Bohemia Krčín ve kterém však hráli, jak se později ukázalo, hráči, kteří nastupují v soutěži B. třídy za Nové Město nad Metují a tudíž měli být z tohoto turnaje diskvalifikováni. Jakožto i nejlepší střelec turnaje s přezdívkou „Boban“, který patří právě mezi tyto stále aktivní hráče.

„Tito hráči si asi přijeli zvednout sebevědomí nad klukama, kteří závodně již dlouho nehrají nebo ani nikdy nehráli, avšak ani na ně nestačili, měli by se nad sebou zamyslet“ uvedl pořadatel turnaje.

Turnaj vyhrál Ležák „A“ ve složení R. Komůrka, V. Blažej, Miloslav Mervart, Zdeněk Kuna, Martin Mervart, D. Bořek. Nejlepším střelcem se stal již zmiňovaný hráč s přezdívkou „Boban“ z Týmu Bohemia Krčín, který nastřílel 12 gólů. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš z týmu GoodFellaz, který obdržel pouze 4 branky.

Celý turnaj s přehledem odpískal M. Bareš starší.


--- Stanislav Juriček ---Na fotografie z turnaje se můžete podívat (zde).


Celkové pořadí:

 Pořadí 
 Název týmu   Body   Celkové skóre 
1.  LEŽÁK "A"
12
14 : 5
2.  GOODFELLAZ
11
14 : 4
3.  BOHEMIA KRČÍN       
9
19 : 7
4.  AMMANN
8
17 : 12
5.  KVĚTÁCI
8
8 : 16
6.
 SLATINA
5
8 : 15
7.
 LEŽÁK "B"
2
9 : 16
8.  KOP MI HO
1
4 : 18